menu mobilne
 

Kancelaria Prawna Aerolex świadczy usługi związane z pomocą prawną dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Jedną z wiodących specjalizacji Kancelarii jest prawo lotnicze. W ramach specjalizacji Kancelaria świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorstw lotniczych oraz innych podmiotów występujących na rynku lotniczym.

www.aerolex.pl

=================================================================

 

Szkoła Latania Avioner http://www.avioner.pl/

 

============================================================

Firma LukTech zajmuje się projektowaniem, sprzedażą i montażem elektronicznych profesjonalnych systemów alarmowych i systemów wizyjnych monitoringu oraz zaawansowanym systemem lokalizacji pojazdów GPS, maszyn przemysłowych i osób. Stosujemy sprawdzone technologie wiodących polskich i zagranicznych producentów, przetestowane rozwiązania pozwalają wykonać bezpieczny, funkcjonalny i prosty w obsłudze system dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych.

www.luk-tech.com.pl

================================================================

 


 

NASZA PASJA Kręcenie filmów i robienie zdjęć z powietrza traktujemy jako naszą życiową pasję – nie pracę, dlatego tworzone przez nas projekty, które są wynikiem połączenia dobrej zabawy i kreatywności – zachwycają.
Kochamy to co robimy i dzięki temu do każdego nowego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Każdy projekt jest inny, każda lokalizacja jest inna i to sprawia, że godziny spędzone na zdjęciach i produkcji są dla nas zawsze nową przygodą i nowym wyzwaniem. Za każdym razem dajemy z siebie wszystko i sprawia nam to ogromną frajdę!

=====================================================================================================

Firma BTH powstała w 1993 roku jako firma produkująca urządzenia do bezstykowego pomiaru temperatur. Produkowanymi urządzeniami były między innymi pirometry, sygnalizatory przekroczenia progu temperaturowego oraz sygnalizatory bezruchu dla służb ratowniczo - gaśniczych. Aktualnie w swojej ofercie posiadamy najlepsze urządzenia do bezstykowego pomiaru temperatur firmy FLIR Systems. Są to kamery termowizyjne w zakresie od -20 do 2000 stopni celcjusza. Myślę, że oferta naszej firmy spotka się z Państwa zainteresowaniem.


Z podziękowaniem Wanda Jarczewska

 

___________________________________________________________________________