menu mobilne

Informatyk programista aplikacji mobilnych i na komputery klasy PC

Dział rozwoju i wdrożeń nowych technologii RC-LIPOL. poszukuje do pracy na stanowisko Programista aplikacji mobilnych - Android,  Windows, minimum roczne doświadczenie w budowie i rozwoju aplikacji.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Programista aplikacji mobilnych - Android, iOS, Windows

Miejsce pracy: RC-LIPOL (Lotnisko Jasionka)

Zadania:

  • Kreowanie koncepcji funkcjonowania aplikacji
  • Projektowanie interfejsów użytkownika
  • Programowanie aplikacji
  • Współtworzenie protokołów komunikacyjnych
  • Dokumentowanie stworzonych rozwiązań, tworzenie instrukcji obsługi

Wymagania:

  • Znajomość języków programowania aplikacji mobilnych
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji
  • Znajomość środowisk programistycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim (technicznego)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i pomysłowość
  • Determinacja w działaniu

Mile widziane:

  • Doświadczenie z komunikacją RS od strony programowej
  • Znajomość transmisji GPRS, PPM, PWM
  • Znajomość konfiguracji i topologii połączeń bezprzewodowych (WLAN, Bluetooth)
  • Prezentacja dotychczas stworzonych aplikacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji desktopowych

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bardzo atrakcyjne warunki płacowe
  • Stabilną posadę z możliwością rozwoju
  • Atrakcyjny zakres zadań

Zainteresowanych ofertą pracy, zapraszamy do wysłania swojego CV na piotr@rc-lipol.pl w tytule pisząc „PRACA - Programista aplikacji mobilnych - Android,  Windows”