menu mobilne
 

Akumulatory do pojazdów elektrycznych

Wychodząc na przeciw nowoczesne motoryzacji, uruchomiliśmy montownię akumulatorów do pojazdów elektrycznych. Wieloletnie doświadczenie zdobywane przy zasilaniu bezzałogowców w akumulatory polimerowe pozwoliło w ostatnich latach na zastosowanie ogniw polimerowych również w codziennym życiu. Obecnie nasza produkcja kieruje swoje kroki na rynek motoryzacyjny.

Oferujemy akumulatory o dużej wydajności do pojazdów elektrycznych, takich jak samochody, motocykle, skutery, czy tak ostatnio popularne hulajnogi elektryczne. Zajmujemy się również modernizacją przestarzałych źródeł zasilania. Przebudową oraz regeneracją ogniw polimerowych. 

Jeśli posiadasz pojazd elektryczny lub chciałbyś przerobić skuter spalinowy na elektryczny. Dobrze trafiłeś. Nasz dział projektowy zajmie się kompleksowo doborem właściwego ogniwa do twojego pojazdu. Dostosujemy również ładowanie.

Oferowane ogniwa zapewniają obecnie najlepsze właściwości pod względem wydajności i gęstości energii w porównaniu do masy, nie bez znaczenia jest również żywotność.

Zapraszamy do kontaktu działem projektowym pod numerem telefonu 530 880 800.