menu mobilne

Elektronik programista mikro-kontrolerów

Dział rozwoju i wdrożeń nowych technologii RC-LIPOL. poszukuje do pracy na stanowisko Elektronik programista mikro-kontrolerów, minimum roczne doświadczenie w budowie i rozwoju obwodów PCB.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Elektronik programista mikrokontrolerów

Miejsce pracy: RC-LIPOL (Lotnisko Jasionka)

Zadania:

  • Tworzenie oprogramowania na mikro-kontrolery
  • Projektowanie płytek PCB
  • Programowanie mikro-kontrolerów
  • Lutowanie powierzchniowe
  • Współtworzenie aplikacji
  • Dokumentowanie stworzonych rozwiązań, tworzenie instrukcji obsługi

Wymagania:

  • Znajomość języków programowania JAVA C+ C++
  • Doświadczenie w tworzeniu obwodów PCB
  • Znajomość środowisk programistycznych JAVA C+ C++
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim (technicznego)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i pomysłowość
  • Determinacja w działaniu

Mile widziane:

  • Doświadczenie z komunikacją RS, bluetooth od strony programowej
  • Znajomość transmisji GPRS, PPM, PWM
  • Znajomość konfiguracji i topologii połączeń bezprzewodowych (WLAN, Bluetooth)
  • Prezentacja dotychczas stworzonych projektów

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bardzo atrakcyjne warunki płacowe
  • Stabilną posadę z możliwością rozwoju
  • Atrakcyjny zakres zadań

Zainteresowanych ofertą pracy, zapraszamy do wysłania swojego CV na piotr@rc-lipol.pl w tytule pisząc „PRACA - Elektronik programista mikro-kontrolerów