menu mobilne
 

Nasza działalność

RC-LIPOL UAV TECHNOLOGY to firma zrzeszająca pod swoimi skrzydłami ludzi z pasją do lotnictwa i modelarstwa. Posiadających Państwowe Uprawnienia Instruktorskie, najwyższego stopnia, oraz najszerszą wiedzę o załogowych i  bezzałogowych statkach powietrznych ( drony ) stosowanych na rynku cywilnym.   Prowadzimy działalność na terenie całej Europy propagując innowacyjne rozwiązania w dziadzinie lotnictwa cywilnego oraz na rynku tak szeroko rozwijających się DRONÓW.

RC-LIPOL UAV TECHNOLOGY  to nie tylko Ośrodek Szkoleniowy  wpisany do Rejestru Podmiotów Szkolących na bezzałogowych statkach powietrznych (drony). Dysponujemy również sklepem zapewniającym szeroki wybór produktów z branży modelarstwa lotniczego i dronów. Nasz dział usług kieruje do Państwa ofertę w zakresie: fotografii i filmowania z powietrza, reklamy lotniczej, analizę stref lotniczych, serwis i modernizację wszelkiego rodzaju modeli i dronów, organizujemy również pokazy modeli latających.

Dział produkcji realizuje innowacyjne projekty dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań, stosując przy tym najnowsze rozwiązania techniczne dostępne na rynku światowym.

Współpracujemy z szeroką kadrą instruktorów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w szkoleniach i organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez i zawodów branży modelarstwa lotniczego.

Jako pierwsi w Polsce dysponujemy w pełni profesjonalnym, Lotniskiem modelarskim i strefą do wykonywania lotów eksperymentalnych, rekreacyjnych oraz szkoleń.